Cegły ceramiczne, obrazek 1

Cegły ceramiczne

Historia największego na świecie producenta cegieł ceramicznych sięga dziesiątków lat wstecz. A wszystko zaczęło się od małej firmy założonej w stolicy Austrii – Wiedniu w 1819 roku przez Aloisa Miesbacha. Od prawie 200 lat Wienerberger jest synonimem najwyższej jakości produktów ceramicznych, takich jak cegły licowe i zwykłe, bloczki, dachówki ceramiczne i kostka brukowa. Dziś cegły Wienerberger dostępne są pod znanymi na całym świecie markami, takimi jak Knabe, Terca, Desimpel i inne.

Wienerberger stał się symbolem całego przemysłu ceglanego. W krótkim czasie, bo od 1986 roku, firma stała się liderem w produkcji cegieł ceramicznych. Dziś pod marką działa około 230 fabryk w 30 krajach świata. W naszej firmie możesz kupić cegły przeglądając asortyment i wybrać tanie cegły doskonałej jakości.

Wienerberger

Główną marką, pod którą produkowane są cegły licowe Wienerberger jest Terca. Wybierając tę markę, można być pewnym jej doskonałej jakości i niezawodności. Cegły licowe Terca są typu klinkierowego. Od zwykłych tradycyjnych produktów różni się specjalnymi etapami procesu produkcyjnego. Główną różnicą pomiędzy cegłami klinkierowymi jest zastosowanie gliny, która w procesie wypalania nabiera wyjątkowego i niepowtarzalnego odcienia kolorystycznego.

Jeśli poszukują Państwo rzetelnych wykonawców tynków dekoracyjnych – zapraszamy do współpracy! Mamy 8 lat doświadczenia, portfolio i profesjonalne podejście.

Tynki dekoracyjne na zamówienie już mogą być u Państwa w domu +48 697 068 787

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *