Tak! Najprostszym sposobem jest odwiedzanie mojego Showroom przy ul. Karkonoska 59, Wrocław.

 1. OTTOCENTO
 2. CEMENTO MATERICO / LOFT BETON
 3. RAFFAELLO DECOR STUCCO (STUCCO VENEZIANO)
 4. AUREUM
 5. TRAVERTINO ROMANO
 6. ENCANTO
 7. KREOS
 8. MARMORINO NATURALE
 9. IMPERIUM

Najmodniejsze tynki dekoracyjne

 1. Podpisujemy umowe —> przedpłata na konto firmowe 50% od całej kwoty za pracę i materiały.
 2. Pozostałe 50% po wykonaniu tynkowania dekoracyjnego.

Tynk dekoracyjny można dopasować praktycznie do każdego wnętrza, jednak przed podjęciem ostatecznej decyzji warto zwrócić uwagę na styl pomieszczenia, strukturę oraz odpowiednią aranżację.

1. Styl pomieszczenia
Pomieszczenie nie powinno posiadać nadmiernej ilości dekoracji (np. jedna ściana wykonaną z tynku ozdobnego, a na drugą położona tapeta z różnorodnymi wzorkami). Aranżacja będzie wyglądać dobrze, jeśli inwestor zadba o umiarkowane dekoracje połączone z eleganckim stylem (bez nadmiaru kolorów).

2. Struktura
Rynek jest wręcz przepełniony ciekawymi i angażującymi strukturami wpasowującymi się w większość standardowych i nowoczesnych aranżacji. Po ich zastosowaniu możemy być pewni, że będą one przypominały to, co sobie wymarzymy.

3. Odpowiednia aranżacja
Aby osiągnąć zamierzony efekt, należy przystosować aranżację do odpowiedniego rodzaju tynku dekoracyjnego. My polecamy połączenie wnętrz wypełnionych m.in. drewnem, kamieniem i organicznymi tkaninami ze strukturą wiklinową lub drewnianą. Zagwarantuje to regularne rozłożenie barw w jednolitej stylistyce, co będzie wyglądało harmonijnie, a zarazem elegancko. Powyższe wskazówki są przydatne podczas łączenia dowolnych aranżacji.

Rodzaj podłoża przy wyborze tynku dekoracyjnego jest bardzo ważny, ponieważ bywają przypadki, gdy na danej powierzchni nie można stosować struktury z różnych powodów. Aby mieć 100% pewność warto skonsultować się ze specjalistami naszej firmy.

Zapoznanie się z właściwościami produktu przed procesem tynkowania umożliwi zastosowanie odpowiedniego tynku na przeznaczoną do tego powierzchnię. Nieprawidłowy dobór może spowodować złą wentylację, korozję mikrobiologiczną lub nadmierne wchłanianie wody.

Gładź / tynk gipsowy szlifowany

160 – 400 zł/m2 w zależności od wybranego efektu.
Niesamowite efekty, przesyłane nam przez klientów z Pinteresta kosztują zazwyczaj od 300 zł/m2 wzwyż (dlatego wyglądają tak dobrze) 😊

Cena betonu strukturalnego waha się od 180 do 260 zł za 1 metr kwadratowy i jest ściśle uzależniona od zastosowania oraz sposobu jego wykonania.
Najdroższym betonem będą gładkie płyty betonowe oraz beton strukturalny w połączeniu z innymi tynkami (OTTOCENTO, IMPERIUM, …).

Zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem na temat najmodniejszych tynków dekoracyjnych

Stiuk to cienkowarstwowa masa dekoracyjna, która służy do ozdabiania ścian, sufitów i elementów architektonicznych.

Więcej zdjęć można zobaczyć klikając na poniższe linki

od 220 zł/m2 w zależności od wybranego rodzaju stiuku

Każdy! Dobrym pomysłem będzie zarówno biel, modne szarości, spokojne pastele oraz czerń, grafit czy zieleń na przykład butelkowa. Ważne, aby wybrany kolor pasował do pozostałych ścian oraz całej aranżacji salonu – mebli, podłogi, dodatków.

Tak! Po nałożeniu stiuku, możemy zabezpieczyć powierzchnię przed wilgocią oraz uczynić ją w pełni zmywalną.
W tym celu po upływie min. 24 godzin należy ją pokryć Woskiem CERA PER STUCCO

Od włoskiej firmy OIKOS.
Poniżej znajdują się wszystkie rodzaje stiuka, które można zamówić w naszym salonie we Wrocławiu (produkty + usługa):

Stiuk jest polecany do kuchni, jednak w przypadku zastosowania go nad blatem, w którym zamontowane są palniki, eksperci zalecają miejsce bezpośrednio za kuchenką zabezpieczyć dodatkowo warstwą szkła. Dzięki temu tryskający tłuszcz nie pozostawi na stiuku nieestetycznych, niemożliwych do usunięcia plam.

Wiele osób zadaje pytanie: czy można położyć stiuk na stiuk? Oczywiście – Wystarczy, że naniesiesz 1 warstwę IL PRIMER, a po wyschnięciu nałożysz systemowo na nowo stiuk RAFFAELLO DECOR STUCCO. Możesz wtedy nałożyć kolejną warstwę tynku i powtórnie zabezpieczyć ją woskiem CERA PER STUCCO.

1m2 w zależności od wybranego rodzaju i grubości marmuru trzeba przeznaczyć kwotę od 300 do nawet 2000+ złotych.
Jak widać różnica w cenie jaką osiąga marmur może być kolosalna.