maxresdefault 1

Farba dekoracyjna MULTIDECOR SKIN

Multidecor SKIN – dekoracyjna masa akrylowa, o matowym efekcie skóry. Wysoce odporna na zmywanie i szorowanie.

Ekologia, nowoczesność i innowacja Wyprodukowano we Włoszech. Farba, która przekształca przestrzeń wewnętrzną i jej postrzeganie. Interfejs między ścianą a otoczeniem, między ludźmi i przedmiotami, w których materia, emocje i metamorfoza koloru spotykają się ze światłem, aby przekształcić powierzchnię, która przekazuje wrażenia dotykowe i trójwymiarowość, poprzez gest i znak dekoratora, dzięki czemu unikalny element wyrazu wygląda matowo. Powierzchnia, odzież otoczenia, sprawia, że estetyka jest przyjemna i zaspokaja pragnienie piękna, gwarantując nowe życie wnętrzom – zarówno domowym, jak i komercyjnym – w celu zwiększenia wyrafinowania w dotyku, głębi i intensywności wybranego odcienia koloru.

MULTIDECOR SKIN by OIKOS

Dlaczego warto wybrać MULTIDECOR SKIN?

Multidecor Skin to przyjazna dla środowiska matowa farba, charakteryzująca się wyrafinowanym efektem tekstury, ale miękka w dotyku, zdolna do aktywacji-współdziałania materii-gier ciemnego światła, które poruszają powierzchnie. Zaprojektowany do wnętrz, a także przestrzeni komercyjnych, od nowoczesnych wiejskich po industrialny szyk, jego innowacyjna formuła pozostawia miejsce na niekończące się tekstury w rękach doświadczonych dekoratorów. Propozycje te zostały wybrane, aby podkreślić wyrafinowanie materialności, a jednocześnie głębię i intensywność wybranego odcienia koloru. Multidecor Skin jest oddychający, nie zawiera szkodliwych substancji dla zdrowia ludzi ani środowiska, w rzeczywistości został zaprojektowany w celu poprawy jakości powietrza w pomieszczeniach, gwarantując dobre samopoczucie tych, którzy je zajmują. Ze względu na szybkość aplikacji, wszechstronność, wysoką zdolność prania, niską przyczepność do brudu i odporność na ścieranie, jest szczególnie polecany również do przejść o dużym natężeniu ruchu.

Produkty

  1. Grunt CRILUX
  2. Podkład na wybór: ULTRASATEN / SUPERCOLOR
  3. Farba dekoracyjna MULTIDECOR SKIN

Niezbędne narzędzia

NOWA Kolekcja kolorów i tekstur

Nuovi trend di mercato Colore e Decorazione OK 17 03 2023 1.pdf image 313
Farba dekoracyjna MULTIDECOR SKIN 25

Grigi, odcienie szarości

Nuovi trend di mercato Colore e Decorazione OK 17 03 2023 1.pdf image 318
Farba dekoracyjna MULTIDECOR SKIN 26

Tortora

Nuovi trend di mercato Colore e Decorazione OK 17 03 2023 1.pdf image 323
Farba dekoracyjna MULTIDECOR SKIN 27

Kolory ziemi

Nuovi trend di mercato Colore e Decorazione OK 17 03 2023 1.pdf image 328
Farba dekoracyjna MULTIDECOR SKIN 28

Czerwone kolory

Nuovi trend di mercato Colore e Decorazione OK 17 03 2023 1.pdf image 333
Farba dekoracyjna MULTIDECOR SKIN 29

Żółte kolory

Nuovi trend di mercato Colore e Decorazione OK 17 03 2023 1.pdf image 338
Farba dekoracyjna MULTIDECOR SKIN 30

Zielone kolory

Nuovi trend di mercato Colore e Decorazione OK 17 03 2023 1.pdf image 343
Farba dekoracyjna MULTIDECOR SKIN 31

Niebieskie kolory

Nuovi trend di mercato Colore e Decorazione OK 17 03 2023 1.pdf image 348
Farba dekoracyjna MULTIDECOR SKIN 32

Corten (Rdza)

Nuovi trend di mercato Colore e Decorazione OK 17 03 2023 1.pdf image 350
MULTIDECOR SKIN CORTEN

Lamiera

Nuovi trend di mercato Colore e Decorazione OK 17 03 2023 1.pdf image 352
MULTIDECOR SKIN LAMIERA

Techniki wykończenia MULTIDECOR SKIN

CAMOSCIO

Nałożyć nie rozcieńczoną MULTIDECOR SKIN szpatułką ze stali nierdzewnej średniej wielkości (art. 113) nierównomiernie, dopóki nie pokryje całej powierzchni. Nie czekając na wyschnięcie, ponownie przejść nierównomiernymi pociągnięciami po powierzchni szpatułką bez farby, aby uzyskać pożądany aksamitny efekt dwukolorowy.
Zużycie: 6–7 m²/l.

Nuovi trend di mercato Colore e Decorazione OK 17 03 2023 1.pdf image 375
MULTIDECOR SKIN CAMOSCIO
MULTIDECOR SKIN CAMOSCIO
MULTIDECOR SKIN CAMOSCIO

PERGAMENA

Nałożyć nie rozcieńczoną MULTIDECOR SKIN pędzlem na fragment o wielkości około 80 x 80 cm. Na świeżo nałożony materiał położyć wcześniej zmięty arkusz folii polietylenowej (art. A12), następnie przydusić i lekko przesunąć arkusz dłonią. Kontynuować obróbkę w ten sam sposób, rozmieszczając kilka arkuszy folii obok siebie nierównomiernie do całkowitego pokrycia powierzchni.

Nuovi trend di mercato Colore e Decorazione OK 17 03 2023 1.pdf image 379
MULTIDECOR SKIN PERGAMENA
MULTIDECOR SKIN PERGAMENA

Aby uniknąć tworzenia widocznych szwów, zaleca się nierównomierne rozłożenie arkuszy wachlarzem, a nie w szachownicę. Arkusze nie powinny być usuwane zbyt wcześnie, aby nie usunąć materiału ze ściany, ale także nie należy czekać zbyt długo, aby nie przykleiły się zbyt mocno. Idealny przedział czasowy waha się od 30 minut do 1 godziny w zależności od temperatury. Po całkowitym wyschnięciu można powtórzyć proces, aby wzmocnić efekt.
Zużycie: 3–4 m²/l

FIANDRA

Nałożyć nie rozcieńczony MULTIDECOR SKIN pędzlem w kierunku, który chcemy nadać efektowi dekoracyjnemu. Natychmiastowo obrabiać materiał specjalnym narzędziem Tampone Mille Righe (art. 133) do tworzenia linii. Zaleca się obróbkę powierzchni paskami o szerokości około 50 cm. Po całkowitym wyschnięciu, ponownie nałożyć materiał w ten sam sposób, krzyżując kierunki nakładania dla tworzenia wzoru.
Zużycie: 5–6 m²/l.

Nuovi trend di mercato Colore e Decorazione OK 17 03 2023 1.pdf image 384
MULTIDECOR SKIN FIANDRA
MULTIDECOR SKIN FIANDRA

CORTEN

Nałożyć jako podkład Ultrasaten koloru B 715. Nałożyć pędzlem nie rozcieńczony MULTIDECOR SKIN pionowymi pasami, w tym także nałożonymi, w kolorach N 918, N 1218, N 1308. Niezwłocznie zmieszać kolory, przechodząc po powierzchni stalową szpatułką w kierunku stworzonych pasów.
Zużycie: 6–7 m²/l

Nuovi trend di mercato Colore e Decorazione OK 17 03 2023 1.pdf image 388
MULTIDECOR SKIN CORTEN

LAMIERA

Nuovi trend di mercato Colore e Decorazione OK 17 03 2023 1.pdf image 392
MULTIDECOR SKIN LAMIERA
MULTIDECOR SKIN LAMIERA
MULTIDECOR SKIN LAMIERA

FILATO

Nałożyć pędzlem materiał MULTIDECOR SKIN, rozcieńczony o 10% pitną wodą, w kierunku, który chcemy nadać efektowi dekoracyjnemu. Po zakończeniu procesu, ponownie przejść po powierzchni pędzlem bez farby, aby wyrównać i wyeksponować linie. Zaleca się obróbkę powierzchni paskami o szerokości około 50 cm.
Zużycie: 6–8 m²/l

MULTIDECOR SKIN FILATO

CANVAS

Przygotuj kwadraty z cienkiej siatki ze szkła włóknistego z powłoką PVC o potrzebnym rozmiarze. Nałożyć nie rozcieńczoną MULTIDECOR SKIN pędzlem na fragment ściany proporcjonalny do rozmiaru przygotowanych kwadratów z siatki. Położyć siatkę na ścianę i ponownie nałożyć MULTIDECOR SKIN szpatułką ze stali nierdzewnej. Usunąć siatkę i kontynuować obróbkę sąsiednich fragmentów, aż ściana zostanie zakończona. Szwy między różnymi kwadratami są typowe dla tego dekoracyjnego efektu.
Zużycie: 5–6 m²/l.

MULTIDECOR SKIN CANVAS

CANAPA

Nałożyć nie rozcieńczoną MULTIDECOR SKIN pędzlem diagonalnymi pociągnięciami, zaczynając od jednego rogu ściany. Natychmiastowo i delikatnie obrabiać powierzchnię grubą stroną gąbki porolonowej do tworzenia diagonalnych linii wzdłuż całej ściany. Nie czekając na wyschnięcie, stworzyć jeszcze kilka krótkich linii, krzyżując kierunek ruchu gąbki.
Zużycie: 6–8 m²/l.

MULTIDECOR SKIN CANAPA

CEMENTO

Nałożyć nie rozcieńczoną MULTIDECOR SKIN szpatułką ze stali nierdzewnej średniej wielkości pionowymi lub poziomymi pasami, w zależności od wybranego kierunku dekoracyjnego efektu. Natychmiast przejść po powierzchni narzędziem Attrezzo Legnato do tworzenia wzoru. Natychmiastowo i delikatnie ponownie przejść po ścianie szpatułką. Zaleca się obróbkę powierzchni pasami o szerokości około 50 cm.
Zużycie: 6–7 m²/l

MULTIDECOR SKIN CEMENTO

Materiał pozwala na stworzenie szerokiej gamy wykończeń, przy pomocy innych metod nakładania i różnych narzędzi: pędzel, tampon, gąbka, aplikatory i różne narzędzia: pędzel, poduszeczki, gąbki w zależności od wyobraźni mistrza.


Nuovi trend di mercato – Colore e Decorazione

Jeśli poszukują Państwo rzetelnych wykonawców tynków dekoracyjnych – zapraszamy do współpracy! Mamy 8 lat doświadczenia, portfolio i profesjonalne podejście.

Tynki dekoracyjne na zamówienie już mogą być u Państwa w domu +48 697 068 787

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *