OTTOCENTO BIANCO ZUBRA.EU

Ottocento BIANCO – biały mokry jedwab

OTTOCENTO to jeden z najpopularniejszych i najbardziej poszukiwanych produktów firmy OIKOS, produkowany już od ponad 20 lat. Produkt jest dobry, ponieważ jest łatwy w czyszczeniu i renowacji. W przypadku uszkodzeń można dokonać renowacji pojedynczego m², bez konieczności przerabiania całej ściany, a drobne uszkodzenia można naprawić samodzielnie.

OTTOCENTO posiada ponad 150 standardowych kolorów. W razie potrzeby i określonej liczby m² firma może opracować specjalny kolor. Na tle całej palety kolorów mocno wyróżnia się OTTOCENTO BIANCO, ponieważ jest to najjaśniejszy i perłowy kolor na rynku, trudno znaleźć jaśniejszy u innych producentów.

Dlaczego biel jest ważną cechą produktu OTTOCENTO?

Perłowy pigment w produkcji zawsze ma żółtawy odcień, co jest cechą materiału, trudną do ominięcia. Technologom firmy OIKOS udało się to wspaniale i udało im się stworzyć prawdziwie biały perłowy kolor, który łatwo dopasuje się do każdego pomieszczenia. OTTOCENTO BIANCO wygląda korzystnie przy każdym oświetleniu (ciepłym, zimnym, naturalnym, mieszanych oświetleniach), co oznacza, że w każdym przypadku otrzymasz piękny wynik, który będzie cieszyć ciebie i twoją rodzinę każdego dnia.

OTTOCENTO i wrażenia dotykowe

OTTOCENTO jest bardzo przyjemny w dotyku. Jeden z najczęstszych komentarzy naszych klientów: „Chce podejść i gładzić ściany” 😄

Ekologia OTTOCENTO

OTTOCENTO to ekologiczny produkt, który można stosować w każdym pomieszczeniu:

  • pokój dziecięcy
  • sypialnia
  • każde inne pomieszczenie, w którym spędzasz dużo czasu.

Produkt nie wywołuje reakcji alergicznej, czyli jest bezpieczny dla twojego życia i zdrowia. Próbki OTTOCENTO można obejrzeć, kontaktując się z nami pod numerem telefonu +48 699 810 680 lub mailowo zubra.eu@gmail.com

Jeśli poszukują Państwo rzetelnych wykonawców tynków dekoracyjnych – zapraszamy do współpracy! Mamy 8 lat doświadczenia, portfolio i profesjonalne podejście.

Tynki dekoracyjne na zamówienie już mogą być u Państwa w domu +48 697 068 787

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *