Efekty dekoracyjne

Jesteś zainteresowany wykończeniem mieszkania albo jednej ściany tynkiem dekoracyjnym? – Skontaktuj się z nami dla wyceny.
Robimy wyjazdy dla wyceny i również możemy zrobić wycenę na podstawie dobrej jakości zdjęć ścian.

Oferujemy Państwu szeroką gamę Tynków Dekoracyjnych do wykończenia naszą ekipą. Duża różnorodność kolorów, faktur, które sprawią, że właśnie twój dom będzie piękny i przytulny. Powłoki dekoracyjne imitujące: Beton, efekty jedwabiu, welur, metale, efekt pęknięć, odpływ masy perłowej. Powłoki te są odporne na ścieranie, działanie wilgotnego środowiska, trwałe, dobrze się myją i nie boją się umiarkowanych zmian temperatur.

Nasza polityka ma na celu stworzenie nowego pomysłu na tynki i farby dekoracyjne, jako kluczowy element projektu, ponieważ to dekoracja ścienna tworzy atmosferę pomieszczenia. Ogromny wybór materiałów i staranne podejście to coś, co możemy zaoferować każdemu naszemu klientowi. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, zorganizujemy bezpłatną konsultację.

Koszt pracy za 1 metr kwadratowy zależy od następujących czynników:

  • Konieczność przygotowania ścian. Odpowiedź na to pytanie udzielamy analizując ściany przy pierwszym wyjeździe do klienta
  • Wybór producenta (polski, włoski)
  • Wybór efektu (beton, stiuk, …)
  • Rozmiar ścian (długość i wysokość). Chodzi o to, ilu specjalistów jest potrzebnych do pracy przy tynkowaniu określonej objętości ścian, aby uzyskać efekt zgodnie ze wszystkimi standardami technologicznymi, a także biorąc pod uwagę czas schnięcia + wymóg instalacji rusztowań
  • Miejscowośc (koszty podróży)
  • Wymagana od klienta szybkość realizacji
KREOS

KREOS

farba strukturalna ekologiczna do wnętrz. Roznorodne efekty dekoracyjne , nadają jej charakterystyczną przestrzenną fakturę.

72 KOLORY

IMPERIUM

IMPERIUM

IMPERIUM to ekologiczna farba dekoracyjna do stosowania wewnątrz lub na zewnątrz, która odtwarza efekty specjalne pochodzące z metali szlachetnych.

35 KOLORÓW

AUREUM

AUREUM

Piękno włoskich stiukow dekoracyjnych w nowej odsłonie, ze złotymi refleksami, które ocieplają wnętrze, nadając powierzchniom ton elegancji i wyrafinowania.

8 KOLORÓW

ENCANTO

ENCANTO

Ekologiczna farba dekoracyjna, polecana w szczególności do tworzenia połyskujących refleksów, które mienią się różnymi odcieniami w zależności od intensywności i kąta padania światła.

86 KOLORÓW

Stiuk wenecki

Stiuk wenecki

Stiuk wenecki HISTORIA TYNKU WENECKIEGO Wenecki tynk ozdobił królów i przetrwał katastrofę wulkaniczną. Bardziej starożytny niż Rzymianie, istnieją dowody na jego użycie już 7500 lat temu. Można go znaleźć w ruinach Pompejów i na ścianach luksusowych rzymskich willi. Ok, ale co to jest? Marmorino to zabytkowa dekoracja ścienna wykonana z kruszonego marmuru i wapiennej szpachli. Następnie można...
Tynk Antyczny

Tynk Antyczny

Usługa Tynkowanie Dekoracyjne „Wosk Marsylii” nadaje się do tworzenia wnętrz w stylu „Prowansji”, w stylu klasycznym, w stylu „secesyjnym” lub, gdy po prostu chcesz stworzyć niezwykłą atmosferę w domu.