ENCANTO

ENCANTO

Tynkwoanie

Efekt tynkowanie dekoracyjne ENCANTO to prosty w użyciu efekt, który nada ścianie niepowtarzalny charakter. Ta dekoracyjna farba strukturalna zawiera drobinki piasku, dzięki czemu nadaje ścianom delikatnie metalicznego połysku. Efekt piasku pustyni idealnie imituje nieregularne i z pozoru chaotyczne piaskowe wydmy i delikatne powietrzne zawirowania.

Ekologiczna farba dekoracyjna, polecana w szczególności do tworzenia połyskujących refleksów, które mienią się różnymi odcieniami w zależności od intensywności i kąta padania światła. Niepowtarzalny efekt metalizowanej ściany, odbijającej refleksy świetlne. Produkowana od 2006 roku, z szacunkiem i troską o ludzi i środowisko.

Usługa Tynkowanie Dekoracyjne „ENCANTO” — zaleca się stosować na korytarzu, schodach i w innych miejscach, w których występuje zwiększony kontakt ze ścianami.

Sahara jest bardzo eleganckim i szlachetnym wystrojem, dlatego świetnie wygląda w salonie lub sypialni i nadaje się do tworzenia wnętrz zarówno w stylu klasycznym, jak i neoklasycznym.

Szczególną uwagę należy zwrócić na przygotowanie powierzchni ścian. Powinna to być szpachla wykończeniowa, specjalnie do malowania.