Tynk dekoracyjny Industrial

Tynk dekoracyjny Industrial

Tynkowanie dekoracyjne Industrial

Industrial – Usługa Tynkowanie Dekoracyjne o unikalnym efekcie optycznym aksamitnego jedwabiu, tworzony dzięki specjalnej formule z metalicznymi pigmentami.

Istota efektu jest następująca: gdy zmienia się kąt widzenia, wystrój zmienia swój wygląd z powodu załamania światła, a każdy pociągnięcie pędzla nałożone przez mistrza odbija promienie inaczej, w wyniku czego na ścianie pojawia się gra światła i cieni.

Ważną rolę w tym, jak będzie wyglądał wystrój, odgrywa oświetlenie.  „Industrial” wygląda elegancko w pomieszczeniu z dużymi oknami, gdzie jest dużo naturalnego światła. Aksamitna powierzchnia gra zachwycająco w promieniach słońca. Wskazane jest również rozważenie sztucznego oświetlenia. Bardzo dobrze podkreśla wykończenie boczne oświetlenie na obwodzie. A kinkiet lub lampa podłogowa wzmocnią efekt, dodadzą specjalnego uroku.

Wskazówka, jeśli chcesz podświetlić jedną ścianę tym tynkowanie dekoracyjne, wybierz ścianę naprzeciwko okna, jest to najbardziej udane miejsce, aby uzyskać oszałamiający wynik.

Tynkowanie dekoracyjne tego typu można zastosować do prawie każdego wnętrza. Pasuje równie dobrze zarówno do wnętrza w klasycznym stylu, jak i zaspokoi pragnienia koneserów arystokratycznego komfortu. Jak pokazała praktyka, ” Industrial „bardzo dobrze łączy się z nowoczesnymi projektami w stylu”high-tech”.

Dzięki miękkiej i przyjemnej w dotyku powierzchni ten rodzaj dekoracji jest idealny do salonów, a ostatnio stanowi konkurencję dla tapet. Każda sypialnia, salon lub jadalnia zmieni się korzystnie, jeśli jej ściany, a czasem sufity, są pokryte tynkiem dekoracyjnym przypominającym mokry jedwab lub aksamit. Bardzo często „Industrial” można znaleźć na schodach, w halach, na dowolnych dużych obszarach.

Szczególną uwagę należy zwrócić na przygotowanie powierzchni. Podstawa pod „szlifem” powinna być równa, jak w przypadku malowania.

Tynkowanie dekoracyjne typu „Industrial” są dość odporne na zmywanie i umiarkowane obciążenia mechaniczne. Jeśli jednak w pomieszczeniu występuje zwiększony kontakt ze ścianami, zaleca się nałożenie dodatkowej powłoki ochronnej w postaci lakieru. Wszystkie materiały są przyjazne dla środowiska, bezwonne i paroprzepuszczalne.

Industrial to idealne rozwiązanie, aby nadać wnętrzu klimat windy. Dodatki szkła, metalu i betonu w pomieszczeniach podkreślają metaliczny efekt tynku dekoracyjnego.

[stm_sidebar sidebar=”8342″]