Tynk Antyczny

Tynk antyczny "Wosk marsylski"

Tynk Dekroacyjny Wosk 2

Usługa Tynkowanie Dekoracyjne „Wosk Marsylii” nadaje się do tworzenia wnętrz w stylu „Prowansji”, w stylu klasycznym, w stylu „secesyjnym” lub, gdy po prostu chcesz stworzyć niezwykłą atmosferę w domu. Ten rodzaj wykończenia doskonale komponuje się z przedmiotami gospodarstwa domowego, które są wykonane z naturalnych materiałów. Drewniane meble i podłogi będą również harmonijnie wyglądać w połączeniu z „Woskiem Marsylii”. Efekt wizualny każdego tynku dekoracyjnego zależy od oświetlenia. Dodatkowe lampy, kinkiety, lampy podłogowe korzystnie podkreślają wzór.

«”Wosk Marsylski” to praktyczne wykończenie ścian. Rysunek stworzony w technologii „Wosk Marsylii” po wyschnięciu staje się bardzo trwały, a powłoka wykończeniowa w postaci lazuru nadaje właściwości hydroizolacyjne. W rezultacie otrzymujesz niezwykłą i piękną powłokę odporną na mycie i obciążenia mechaniczne. Biorąc to pod uwagę, zalecamy „wosk marsylski” w pomieszczeniach, w których występuje zwiększony kontakt ze ścianami. Są to korytarze i korytarze, schody, łazienki i kuchnie. I, oczywiście, takie wykończenie jest idealnym rozwiązaniem dla miejsc użytku publicznego, takich jak: kawiarnie, restauracje, kluby nocne, biura itp.

«Wosk Marsylski ” jest to najtrwalszy i najbardziej praktyczne Tynkowanie Dekoracyjne, jaki istnieje na rynku.

Kolejną zaletą „wosku marsylskiego” jest fakt, że baza nie wymaga idealnego przygotowania. Załóżmy, że usunąłeś starą tapetę. I to wszystko! To już wystarczy, ponieważ nawet szpachlowanie nie jest już konieczne! Małe wady na powierzchni nie są straszne, ponieważ to Tynkowanie Dekoracyjne nakłada się warstwą 2-5 mm i po prostu nie będą widoczne, jakie kol wiek wady na ścianach.

Realizacje:

[stm_sidebar sidebar=”8342″]