Dostawa Towaru

Sprzedawca realizuje dostawę na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Dostawa jest realizowana za pośrednictwem firm kurierskich DB Schenker, DPD, InPost. Dostawa kurierem realizowana jest standardowo w godzinach od 8:00 do 20:00. Godzina doręczenia uzależniona jest od trasy kuriera.

W przypadku większych zamówień pakowanych na paletach lub półpaletach wysyłki odbywają się za pośrednictwem kuriera DHL. Kierowca firmy kurierskiej jest zobowiązany do udostępnienia dostarczonego towaru na poziomie gruntu przy samochodzie dystrybucyjnym.

W przypadku gdy po wydaniu przesyłki, okaże się iż przesyłka ma uszkodzenie niedające się z zewnątrz zauważyć przy odbiorze, przewoźnik ustala stan przesyłki na żądanie Klienta zgłoszone niezwłocznie po ujawnieniu się szkody, w ciągu 7 dni od dnia odbioru przesyłki. W przypadku jakichkolwiek problemów związanych z odbiorem przesyłki, Klient powinien skontaktować się ze Sprzedawcą na adres e-mail: zubra.eu@gmail.com.

Terminy Dostawy

Termin dostawy rozpoczyna się od dnia i godziny zaksięgowania zapłaty za zamówienie na rachunku bankowym Sprzedawcy.

Sprzedawca po zaksięgowaniu płatności przygotowuje i nadaje towar w terminie do 24h od momentu podjęcia realizacji. Uprzejmie informujemy, iż czas dostawy przez firmę kurierską jest niezależny od Sprzedawcy (średnio wynosi ok. 2 dni).

W przypadku tynków i farb dekoracyjnych przygotowywanych na zamówienie czas realizacji zamówienia może być wydłużony.

W przypadku odbioru osobistego, towar można odebrać w salonach ZUBRA COLORS:

  • Showroom ZUBRA Wrocław – al. Karkonoska 59, 53-015 Wrocław

Informację o towarze gotowym do odbioru, Sprzedawca przesyła do Klienta drogą elektroniczną na adres e-mail wskazany podczas składania zamówienia lub w drodze kontaktu telefonicznego.

Koszty Dostawy

Koszt dostawy jest każdorazowo podany w trakcie wyboru formy dostawy podczas składania zamówienia.

Koszty dostawy:

  1. Odbiór osobisty we wskazanym Showroomie ZUBRA – 0,00 PLN
  2. Kurier DB Schenker / DPD / InPost – 40 PLN
  3. Odbiór w paczkomatach: InPost / Orlen Paczka – 14,99 PLN
  4. Zakupy powyżej 3000 zł – 0,00 PLN