Tynkowanie dekoracyjne

Tynki ozdobne do przedpokoju

Tynki ozdobne do przedpokoju

[stm_post_about_author][stm_spacing lg_spacing=”6″ md_spacing=”6″ sm_spacing=”6″ xs_spacing=”6″]
Tynkowanie dekoracyjne
[stm_spacing lg_spacing=”50″ md_spacing=”50″ sm_spacing=”50″ xs_spacing=”50″]

Tynki ozdobne do przedpokoju ma unikalną strukturę i ma ogromny wybór kolorów i faktur. Dzięki takiej dekoracji wnętrz okazuje się stworzyć sprzyjającą atmosferę i wypełnić korytarz przytulnością.

Prawdziwe zdjęcia rzadko przekazują, jak wygląda tynk dekoracyjny. Aby pokazać, jak naprawdę wyglądają tynki dekoracyjne – wykorzystano wizualizacje ze stron internetowych: https://goldshellpaints.ru, https://www.oikospaint.pl

Cechy wykończenia pokoju

Niuanse dekoracji wnętrza korytarza w mieszkaniu lub domu:

 • Aby zaprojektować korytarz, przede wszystkim należy wziąć pod uwagę wskaźniki wydajności dekoracji.
 • Ze względu na brak naturalnego światła korytarz powinien być urządzony w jaśniejszych kolorach. Podczas korzystania z ciemnych odcieni w korytarzu powinna znajdować się maksymalna ilość sztucznego światła.
 • Lepiej jest ozdobić mały korytarz materiałami o gładkiej powierzchni.

Na zdjęciu poniżej:
przedpokój i ściany z dekoracyjną powłoką w postaci jasnego tynku.

Tynkowanie dekoracyjne

Tynki dekoracyjne wewnętrzne do przedpokoju: odmiany tynków dekoracyjnych

Stiuk Wenecki

Wenecki ze względu na piękną powierzchnię imitującą marmur we wnętrzu wygląda bardzo interesująco i oryginalnie. Takie wykończenie zachowa swój wyrafinowany połysk i reprezentacyjny wygląd przez długi czas.

Tynkowanie dekoracyjne Sufity kolumny
Tynkowanie dekoracyjne

Fakturowy

Ta powłoka na bazie mineralnej lub akrylowej doskonale imituje różne drogie naturalne analogi i jest prawdziwą ozdobą, która tworzy przyjemne wnętrze.

Tynkowanie dekoracyjne

Tynk strukturalny w przedpokoju

Takie wykończenie jest idealne do dekoracji korytarzy, ponieważ jest nakładane cienką warstwą, szybko wysycha i nie ma zapachu. Ze względu na elementy kwarcowe i wióry marmurowe w kompozycji tynk strukturalny tworzy niejednorodną, ziarnistą powierzchnię.

Tynkowanie dekoracyjne Sypialnia
Tynkowanie dekoracyjne 12

Kolory tynków dekoracyjnych do przedpokoju

Tynkowanie dekoracyjne palete

Szeroka gama kolorów jest ogromnym plusem tego materiału. Wybór rozwiązania odcień będzie zależeć tylko od kierunku wnętrza:

 • Biały;
 • Szary;
 • Beżowy;
 • Złoty;
 • Żółty;
 • Srebrny;
 • Brązowy,
 • i ponad 100+ kolorów w zależności od wybranego efektu.

Dzięki kolorowi i niezwykłej fakturze dekoracyjnego materiału wykończeniowego możesz osiągnąć oszałamiający efekt piękna w pomieszczeniu. Taki projekt wprowadzi do wnętrza specjalne nuty historyczne i etniczne.

Projekt korytarza

Pod Beton

Materiał dekoracyjny z imitacją betonu ma nie tylko bardzo stylowy wygląd i doskonale komponuje się z innymi rodzajami dekoracji, ale także ma wiele pozytywnych cech technicznych, które sprawiają, że to wykończenie jest naprawdę uniwersalne i łatwe w użyciu. Betonowa matowa powierzchnia w pomieszczeniu wygląda bardzo delikatnie i dyskretnie.

Tynkowanie dekoracyjne rysunek

Marmurowy

Dekoracyjne wykończenie, które autentycznie naśladuje szlachetny kamień, może być prezentowane w szerokim spektrum kolorów. Powłoka z marmurowymi okruchami, najdokładniej odwzorowuje kamienną fakturę i nadaje korytarzowi luksusowy i reprezentacyjny wygląd.

Tynkowanie Dekroacyjne realizacje

Zdjęcie należy do http://exoticwallfinishes.com

Jedwabny

Dzięki perłowym nitkom w kompozycji taka powierzchnia mieni się jedwabistym połyskiem i wizualnie przypomina naturalną tkaninę. Ponadto ten materiał wykończeniowy jest odporny na wilgoć, łatwy do czyszczenia i wymaga barwienia w dowolnych odcieniach.

Tynkowanie dekoracyjne
Tynkowanie dekoracyjne

Krakelur

Dzięki takiej imitacji starzejącej się, pękniętej od czasu powierzchni możesz stworzyć unikalny i ekstrawagancki design i dodać wnętrzu szczególnej wyjątkowości.

Tynk dekoracyjny

Farby dekoracyjne

Wariacje z 2 lub 3 kolorową dekoracyjną powłoką pozwalają stworzyć ciekawy i niezwykły design. Wielokolorowe kombinacje zdobią otoczenie i sprawiają, że jest bardziej wyrazisty.

Tynkowanie Dekroacyjne realizacje

Ściany łączone

Dzięki połączonym ścianom pokój zyskuje bardziej interesujący, stylowy i przytulny wygląd. Tynk dekoracyjny doskonale harmonizuje z innymi rodzajami materiałów wykończeniowych, na przykład może to być tapeta, malowanie, Panele ścienne z tworzywa sztucznego lub drewna, cegła lub mur i inne.

Tynkowanie Dekroacyjne realizacje
Tynkowanie Dekroacyjne realizacje
Tynkowanie Dekroacyjne realizacje

Przykłady dekoracji w różnych stylach

Taki dekoracyjny projekt można wybrać do korytarza, wykonanego w prawie każdym kierunku stylu:

 • Klasyk;
 • Loft;
 • Minimalizm.
Tynkowanie Dekroacyjne realizacje
Tynkowanie dekoracyjne dla domu

Jeśli poszukują Państwo rzetelnych wykonawców tynków dekoracyjnych – zapraszamy do współpracy! Mamy 8 lat doświadczenia, portfolio i profesjonalne podejście.

Tynki dekoracyjne na zamówienie już mogą być u Państwa w domu +48 697 068 787

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *