Decoverni-category-bg 300x300

Zakończenie współpracy z firmą „Decoverni”

Szanowni Klienci,

Chcielibyśmy poinformować, że z dniem dzisiejszym 19.06.2023 zawieszamy oferowanie produktów firmy „Decoverni”. Podjęliśmy tę decyzję ze względu na niesatysfakcjonującą jakość współpracy z tą firmą.

Naszym priorytetem zawsze jest zapewnienie Państwu wysokiej jakości produktów i usług. Niestety, w przypadku firmy „Decoverni”, nie byliśmy w stanie sprostać naszym standardom jakościowym. Dlatego postanowiliśmy zawiesić naszą współpracę z tą firmą.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności, jakie może to spowodować. Jednak naszym celem jest dostarczenie Państwu najlepszych produktów i usług, dlatego musieliśmy podjąć tę decyzję. Chcielibyśmy jednak zapewnić Państwa, że dotychczasowe realizacje wykonane z produktów firmy „Decoverni” wciąż objęte są gwarancjami, zgodnie z przedstawionymi informacjami podczas realizacji projektów.

Zapewniamy, że nadal będziemy dążyć do dostarczania Państwu wysokiej jakości produktów i usług z innych dostępnych źródeł: OIKOS, Novacolor, Jeger.

Z poważaniem,
Zespół Obsługi Klienta

Jeśli poszukują Państwo rzetelnych wykonawców tynków dekoracyjnych – zapraszamy do współpracy! Mamy 8 lat doświadczenia, portfolio i profesjonalne podejście.

Tynki dekoracyjne na zamówienie już mogą być u Państwa w domu +48 697 068 787

Podobne wpisy