Żółte cegły

Żółte cegły

Stulecia „ceglanej historii” dowodzą, że cegła jest najbardziej znanym materiałem budowlanym. Nie sposób wyobrazić sobie budownictwa bez cegieł. A dzisiaj ten materiał budowlany jest szczególnie istotny, ponieważ nowe wymagania dotyczące jakości projektowania projektów budowlanych stale rosną, podobnie jak zapotrzebowanie ze strony konsumentów.

Współczesne prace budowlane i dekoracyjne są jak najbardziej zbliżone do tworzenia obiektów naturalnych. Dlatego wiodącą preferencją są cegły licowe, zwane też elewacyjnymi, ze względu na swoje charakterystyczne właściwości.

Kolory cegieł są bardzo modne i bardzo istotne przy stosowaniu prac związanych z budową elewacji. Preferowane są jego naturalne cechy i dekoracyjność, dzięki którym znajdowane są efektywne rozwiązania architektoniczne i artystyczno-projektowe.

Możliwości żółtych cegieł i ich ceramicznych zamienników są z każdym dniem coraz szersze. Budynki wykończone tym materiałem są jasne i ciepłe nawet przy niesprzyjającej pogodzie.

Żółte cegły wykonane są z najwyższej jakości cementu i kruszonego wapienia.

Osobliwą barwę cegieł uzyskuje się przez dodatek tlenku wapna.

Materiał wyższej jakości, bez dodatku kredy, jest wykonany ze specjalnej białej gliny, która nadaje cegłom wszelkie wymagane barwy. W przypadku braku kredy walory dekoracyjne pozostają dłużej, gdyż kreda ma tendencję do szybkiego wchłaniania brudu i wilgoci.

Istotność w dystrybucji żółtych cegieł wynika również z ich doskonałych właściwości termotechnicznych oraz przystępnych cen.

Wysokiej jakości produkt, który jest mrozoodporny, o niskiej absorpcji wody i przewodności cieplnej, można wyprodukować dzięki dokładnemu dopasowaniu metod produkcji cegły licowej. Ważnym wyróżnikiem tych cegieł licowych są różnorodne kształty, które pozwalają na urozmaicone tworzenie niepowtarzalnych, designerskich elewacji.

Jeśli przy wyborze materiału okładzinowego do budowy, zalety żółtych cegieł są korzystniejsze, należy dokładnie obejrzeć produkt pod kątem pęknięć i nierówności, które znacznie obniżają jakość produktu.

Bardzo ważnym aspektem w prawidłowym wyborze powinien być kolor cegieł. Warto wybrać cegły o gładkiej i jednolitej powierzchni, bez plam i smug. W przeciwnym razie murowanie z takiego materiału doprowadzi do zniszczenia budynku.

Żółte cegły

Idealna proporcjonalność cegieł gwarantuje, że wybudowane ściany będą bez widocznych na zewnątrz zniekształceń.

Ten produkt należy transportować bardzo ostrożnie, aby nie uszkodzić materiału.

Cegły żółte służą wyłącznie do dekoracji budynków, wykorzystuje się je do budowy ścian wewnętrznych oraz ich dekoracji, układania ogrodzeń i innych obiektów budowlanych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technik produkcji na licu żółtych cegieł powstają niepowtarzalne wzory. Mogą to być wzory, rysunki lub tekstury.

Przewagą żółtych cegieł nad standardowymi jest to, że są one trwalsze w użytkowaniu. Budynki wykonane z tego produktu są trwalsze i nie mają naruszeń zdrowotnych. Wszystko to przyciąga kupujących.

Bogactwo ofert na rynku budowlanym sprawia, że cena żółtych cegieł jest korzystna. Mimo to przy zakupie należy zwrócić uwagę na jakość produktu, która charakteryzuje jego niezawodność i zgodność z parametrami eksploatacyjnymi. Ekologiczność i bezpieczeństwo materiału muszą być potwierdzone certyfikatami.

Jeśli poszukują Państwo rzetelnych wykonawców tynków dekoracyjnych – zapraszamy do współpracy! Mamy 8 lat doświadczenia, portfolio i profesjonalne podejście.

Tynki dekoracyjne na zamówienie już mogą być u Państwa w domu +48 697 068 787

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *